WhatsApp Image 2022-04-28 at 10.42.58 AM

SIK SORULAN SORULAR

Kıbrıs Restorasyon, Haspolat Sanayi Bölgesi Lefkoşa’da yer almaktadır. İş yerimiz şehir merkezinden 15 dk. araba mesafesindedir. İsterseniz Google Haritalar üzerinden de doğrudan yol tarifi alabilirsiniz. Her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Evet, Kıbrıs Restorasyon olarak hem klasik hem de yeni nesil araçlara yönelik tam kapsamlı restorasyon ve tamir hizmetleri sunmaktayız. En son teknolojiyi kullanarak aracınızın orijinalliğine sadık kalarak ve modern standartlara uygun şekilde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yeni nesil araçlarınız için detaylı bilgi ve özel istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Restorasyon ücretlerimiz, aracın modeli, restorasyonun kapsamı ve kullanılacak malzemeler gibi çeşitli faktörlere göre belirlenmektedir. Her aracın ve müşterimizin ihtiyacı farklı olduğu için, özel ve detaylı bir fiyat teklifi sunabilmek adına aracınızı detaylı bir şekilde incelemekteyiz. Ücretsiz bir ön değerlendirme için iş yerimizi ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede size en uygun ve şeffaf bir fiyat teklifi sunabiliriz.

Kıbrıs Restorasyon ile iletişim kurmanın birkaç yolu vardır. İş yerimize doğrudan telefon üzerinden [+90 548 863 15 63] numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca, e-posta info@kibrisrestorasyon.com üzerinden bize ulaşabilir veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden de bizimle iletişim kurabilir ve güncel çalışmalarımızı takip edebilirsiniz. İster telefon, ister e-posta veya sosyal medya olsun, size en kısa sürede geri dönüş yapmak için buradayız!

Kıbrıs Restorasyon olarak, araba restorasyonu ve tamiri konusunda geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Bu hizmetler arasında klasik araç restorasyonu, yeni nesil araç tamiri ve bakımı, özel projeler ve özelleştirilmiş modifikasyonlar bulunmaktadır. Ayrıca, araç döşemesi yenileme, elektrik sistemleri tamiri ve parça değişimi gibi detaylı hizmetlerimiz de mevcuttur. Motor, şanzıman ve gövde onarımları da teknik hizmetlerimiz arasındadır. Her araç ve proje için özel ve detaylı bir yaklaşım benimsiyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Evet, Kıbrıs Restorasyon olarak son iki yıldır oto alım-satım işlemleri de yapmaya başladık. Restorasyon ve tamir hizmetlerimizin yanı sıra, kaliteli ve güvenilir ikinci el araçların alımı ve satışını da gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize restorasyon sonrası araçlarını değerlendirmelerinde ve satış süreçlerinde tam destek sağlıyoruz. Ayrıca, araç satın almak isteyen müşterilerimize özel danışmanlık hizmeti sunarak, onların ihtiyaçlarına en uygun aracı bulmalarına yardımcı oluyoruz.

Maalesef, Kıbrıs Restorasyon olarak aracınızı dükkana getirmeden kesin bir fiyat teklifi veremiyoruz. Restorasyon süreci, aracın mevcut durumu ve ihtiyaçlarına göre büyük ölçüde değişkenlik göstermektedir. En doğru fiyat teklifi ve restorasyon planını sunabilmemiz için, aracınızın fiziksel olarak değerlendirilmesi gerekmektedir. Ancak, genel bir fikir edinmek isterseniz, aracınızın fotoğraflarını ve detaylarını bize göndererek ön bilgi alabilirsiniz. Bu, size yaklaşık bir maliyet aralığı hakkında fikir verebilir ancak kesin bir teklif için aracınızı yerinde incelememiz şarttır.

Kıbrıs Restorasyon olarak, veresiye iş yapma imkanımız bulunmamaktadır ve tüm restorasyon ve tamir hizmetlerimiz için ödemenin tamamlanması gerekmektedir. Müşterilerimize kolaylık sağlamak adına, kredi kartı ile ödeme gibi çeşitli ödeme seçenekleri sunuyoruz. Ayrıca, bütçenize uygun ödeme planları konusunda sizinle işbirliği yapmaya hazırız. Detaylı bilgi ve özel ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Evet, Kıbrıs Restorasyon olarak, gerçekleştirdiğimiz tüm restorasyon ve tamir işlemlerinde müşterilerimize garanti sunuyoruz. Bu garanti, yapılan işlemlerin kalitesini ve dayanıklılığını kapsamaktadır. Garanti süremiz ve kapsadığı hususlar hizmet türüne göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi ve garanti koşullarımız hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir ve sunduğumuz hizmetlerin arkasında duruyoruz.

Evet, Kıbrıs Restorasyon olarak araba restorasyonu hizmetlerimiz arasında mini onarım ve boya işleri de bulunuyor. Araçlarınızın küçük çiziklerini, eziklerini onarmak ve yeniden boyamak için gerekli tüm ekipman ve tecrübeye sahibiz. İster klasik bir araç olsun ister günlük kullanımınız için bir araba, her türden aracın onarım ve bakımını yapabiliriz. Detaylı bilgi ve hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için bize doğrudan ulaşabilirsiniz

Konuşmayı başlat
Bize ulaşın
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?