WhatsApp Image 2022-04-28 at 10.42.58 AM

HİZMETLERİMİZ

RESTORASYON

Kıbrıs Restorasyon, aracınızın emin ellerde olmasını sağlar. Çalışanlarımız gerçek bir klasik sever olmalarının yanında, full araç restorasyonu, klasik araç tamiri ve servisi alanlarında uzmanlaşmıştır. Çalıştığımız projelerin her aşamasını planlı ve titiz bir şekilde yürütüp her zaman orijinalliği ve yapılan işin arabaya tam uyum sağlamasına odaklanıyoruz. Garajımıza gelen arabaların benzersiz bir hizmeti hak ettiğini düşünüyoruz.

Hayalleri gerçeğe dönüştürmek…
Çok değerli bir arabanız var ve onunla ilgili hayalleriniz mi var? Arabanızı ilk güne döndürmek ve ona değer katmak istiyorusanız size bu konuda yardımcı olmaya hazırız. Klasik arabanızın çok detaylı ve kaliteli bir şekilde restore edilmesini, kötü görüntüsünden kurtulup orijinal ve görkemli durumuna getirilmesini istiyorsanız veya arabanızın servisi, bakımı gerekiyorsa bünyemizdeki uzman personelimiz her zaman size yardıma hazırdır.

OTO DÖŞEME

Aracınızın koltuk, taban, tavan ve direksiyon döşemelerini orjinaline sadık kalacak şekilde gerçek veya suni deriyle istediğiniz renk seçenekleriyle çok iyi bir şekilde yeniden döşüyoruz.

doseme
yedek parça

YEDEK PARÇA

Klasik otomobilinizin veya motosikletinizin değerini yükseltmek ve orjinalliği yakalamak için orjinal ve kaliteli yedek parça ağımıza başvurabilirsiniz. Özel parça talepleri için, Dünya çapındaki iş ortaklarımız ile sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

MEKANİK

Mekanik bakım hizmetleri kapsamında otomobilin tüm mekanik aksamları ile ilgili sorunlar tespit edilerek değişim ve bakımı yapılır. Mekanik aksamlardaki sorunlar tespit edilir ve gerek onarım gerekirse de değişim hizmetleri yapılır. Mekanik Bakım ve Onarım hizmetleri ile aracın tüm mekanik aksamları ile ilgili sorunlarına son teknoloji kullanılarak çözüm üretilmektedir.

mechanic
bakım

BOYA KORUMA VE BAKIM

Aracınızın ilk günkü gibi görünmesini sağlamak ve olduğundan daha kaliteli bir kullanım alanı yaratmak adına boya koruma ve bakım hizmetleri en iyi şekilde yapılmaktadır. Bunlar boya bakımı, seramik kaplama ve detaylı iç temizliktir.

Konuşmayı başlat
Bize ulaşın
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?